• Свеж
10pcs/многу Gdstime 2Pin 5cm Brushless Вентилаторот за Ладење 50x50x10mm 12V DC Кулер 50mm

10pcs/многу Gdstime 2Pin 5cm Brushless Вентилаторот за Ладење 50x50x10mm 12V DC Кулер 50mm

Оценка на посетителот:
DEN 556.32
DEN 490.00 -12 %

Стока
Во продавницата

DC 12 V 2 Pin 5cm 50x50x10mm 5010 50mm, Кулер за Ладење Вентилатор
Сосема нов фан, со одличен квалитет и атрактивна цена. Лесно се инсталира,може да се користи за ладење на електрични производи.
Спецификација Големина : 50x50x10mm Конектор : PH2.5-2 P Номинална струја : 0.08±10% Amp Оценет напон : DC : 12 V Имајќи Тип : Ракав Бучава : 25±10%велика британија брзината на Вентилаторот : 4700±10%вртежи во минута Струење : 9.68 CFM Тежина : 18g/еез Кабел Lenght : 17cm Живот : 35000 часа
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Карактеристики на производот

Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Моќ Интерфејс:
2Pin
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Број На Модел На:
BF-5010S12V2P2.54 7F-10L
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Линии:
2 линии
is_customized:
Yes
Големина:
50 x 50 x 10mm
Точка име :
50mm, вентилаторот за ладење
Тип:
dc фан
Напон:
DC 12V
Материјал:
Пластични
Модел:
Фан 50x50x10mm
Име:
5cm фан
Состојба:
Висок квалитет
Сертификат:
CE/ROHS

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.