• Свеж
10 Парчиња Flatback Рамен Грб Смола Cabochon Kawaii DIY Виножито Planar Смола Занает Декорација Scrapbooking За Коса, Лак:21*41mm

10 Парчиња Flatback Рамен Грб Смола Cabochon Kawaii DIY Виножито Planar Смола Занает Декорација Scrapbooking

Оценка на посетителот:
DEN 114.72

Стока
Во продавницата

10 Парчиња Flatback Рамен Грб Смола Cabochon Kawaii DIY Виножито Planar Смола Занает Декорација Scrapbooking За Коса, Лак : 21*41mm
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : смола
Големина на 21*41mm
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^

Карактеристики на производот

Стил:
Пастирски
Бренд Име:
Свежо Градина
Материјал:
Смола
Тема:
Маскота
Користење на:
смола рамен грб
Обликот:
смола cabochon
Стил:
kawaii cabochon

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.