• Свеж
ласерски марк мотоцикл модифицирани пригушувач карбонски влакна издувни цевки За Kawasaki Ninja 650R ER-6F ER-6N ER6F ER6N

ласерски марк мотоцикл модифицирани пригушувач карбонски влакна издувни цевки За Kawasaki Ninja 650R ER-6F ER-6N

Оценка на посетителот:
DEN 3445.92
DEN 2964.00 -14 %

Стока
Во продавницата


Опис :
Модел Бр. Р QIANKONG58 28 CB
16 Видови :
A1_51mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
A1_61mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
A2_51mm, Карбонски Влакна
A2_61mm, Карбонски Влакна
B1_51mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B1_61mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B2_51mm, Карбонски Влакна
B2_61mm, Карбонски Влакна
B3_51mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B3_61mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B4_51mm, Карбонски Влакна
B4_61mm, Карбонски Влакна
B5_51mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B5_61mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B6_51mm, Карбонски Влакна
B6_61mm, Карбонски Влакна
Влезот Дијаметар : 51mm или 61mm
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик ,Карбонски Влакна
Вкупна Должина : 320mm
ОЕМ производи кои не се оригинални
Пакетот Вклучува :
1 парче x Издувна Цевка
нерѓосувачки Челик Тип : има логото
на карбонски влакна Тип : има налепница
некои инсталирање на додатоци како на сликата покажува
Детали За Производот
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Р QIANKONG
Име На Модел:
EP-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
71.2cm
Објектот Ширина:
38.7cm
Објектот Висина:
118.6cm
Објектот Тежина:
1.55kg
Објектот Дијаметар:
24.1 inch
Материјал Тип:
карбонски влакна од не ' Рѓосувачки челик
Специјални Функции:
СО ЛОГОТО
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име:
ласерски марк мотоцикл модифицирани пригушувач карбонски влакна издувна цевка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјали:
Карбонски Влакна, Од Не ' Рѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Издувните Пригушувач
Функција:
Подобрување На Издувната Цевка Перформанси
Fitment:
Модифицирани Мотор ,Мотоцикл
Употреба:
За Kawasaki Ninja 650R ER-6F ER-6N ER6F ER6N

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.