• Свеж
Универзална CNC Мотоцикл rearview Странични ретровизори Задните Приказ За hyosung gt250r 2006-2010 gt650r 2006-2009 јамаха tmax 500 t max 530

Универзална CNC Мотоцикл rearview Странични ретровизори Задните Приказ За hyosung gt250r 2006-2010 gt650r 2006-2009

Оценка на посетителот:
DEN 907.20

Стока
Во продавницата


Мотоцикл Огледала мотор мото CNC Rearview страна Огледало Алуминиум За ХОНДА, ЈАМАХА SUZUKI KAWASAKI KTM итн
Опис
Сина леќа
Материјал : алуминиум легура.
Технологија на обработка : CNC.
Количина : се продава по пар,лево и десно.
Висок квалитет,100% сосема нов,лесно да се инсталира.
Fitment : Оваа ставка е Универзална за Мото спорт велосипед.
Пакетот Вклучува
1 пар Мотоцикл Rearview Огледало.
Забелешка
Ве молиме да се осигурате овој објект е одговара за вашиот мотор.
Поради светлина или компјутерски монитори и други причини, не може да биде мало боја разлика, ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Бренд Име:
DOCONO
Име На Модел:
РМ-U005
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
CNC машински Т-6063 Алуминиум
Точка име :
мотоцикл rearview огледало
Функција:
мотоцикл rearview огледало
Функција:
мотоцикл rearview огледало
Fitment:
Универзал За Спортски Мотоцикл
боја:
Црвена, Црна
Состојба:
100% Сосема Нов
Is_customized:
YES

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.