• Свеж
5pcs Gdstime 2Pin 50mm, 5cm 50x50x20mm Електрични 12V DC Мотор Кулер за Ладење Вентилатор

5pcs Gdstime 2Pin 50mm, 5cm 50x50x20mm Електрични 12V DC Мотор Кулер за Ладење Вентилатор

Оценка на посетителот:
DEN 565.92

Стока
Во продавницата

DC 12 V 5020 50x50x20mm 2 Pin 50mm, 5cm Кулер за Ладење Вентилатор
Сосема нов,одличен квалитет со атрактивна цена 5cm 50mm 50x50x20mm 5020 12 V Brushless DC кулер за ладење вентилатор Тоа им помага на електрични производи за ладење,да ја прошири систем на животниот век и да работат подобро Параметри : Фан Димензија : 50x50x20mm Имајќи Тип : Ракав Конектор : XH2.54-2 Pin Оценет Напон : DC 12 V Номинална Струја : 0.15 Amp±10% Номинална Брзина : 5000 RPM±10% проток на Воздух : 17 CFM Бучава : 25d BA±10% Живот : 35000 часа Кабел Должина : 20cm Тежина : 26g/еез Пакетот вклучува : 5pcs 50mm фан 12v ks
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Карактеристики на производот

Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Моќ Интерфејс:
2Pin
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Пакет:
No
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
BF-5020S12V2P2.54-5L
Сертификат:
CE, RoHS
is_customized:
Yes
Објектот Големина:
5 cm
димензија:
50mm x 50mm x 20mm
Напон:
DC 12V
конектор:
2Pin
фан материјал:
Пластични
Тип:
5cm фан
Име На Модел:
50mm фан 12v
Точка име :
dc вентилаторот за ладење

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.