• Свеж
Мали цврсти животински модел играчка еко-пријателски andmeticulous

Мали цврсти животински модел играчка еко-пријателски andmeticulous

Оценка на посетителот:
DEN 473.28

Стока
Во продавницата


започнете Цена : $27.74 Цена : $15.47 Цена : $17.75 Цена : $9.07 Цена : $9.94 Цена : $13.41
крајот
производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количина 1 кафеава мечка 96 детали за производот
Ве молиме comfirm на информации за контакт внимателно.
1. Време на испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо.
3 Ако одберете Кина Пост Воздух Mail ,Понекогаш тоа ќе подолго поради лошите временски услови, губење на времето на царинење. Затоа ве молиме да бидете трпеливи .
Превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
Политика На Враќање
4 Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 15 дена по приемот.
5 Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
6 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
7. Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Карактеристики на производот

Материјал:
Пластични
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тип На Објект:
Игра Колекција Картичка
Бренд Име:
ASNOWRIN
Други:
Други

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.