• Свеж
20x T10 Led 1206 SMD 20 led Светла LED СВЕТИЛКИ 194 2825 921 168 175 W5W Супер светло Авто доведоа Автомобил светлина Бела

20x T10 Led 1206 SMD 20 led Светла LED СВЕТИЛКИ 194 2825 921 168 175 W5W Супер светло Авто доведоа Автомобил

Оценка на посетителот:
DEN 314.40
DEN 280.00 -11 %

Стока
Во продавницата


20x T10 Led 1206 SMD 20 led Светла LED СВЕТИЛКИ 194 2825 921 168 175 W5 W Супер светло Авто доведоа Автомобил светлина Бела
Опис Име на Модел : T10 194 w5w 20smd 1206 Напон : DC12 V Оваа T10 194 оптоварување LED сијалица ќе го замени акции 168 194 2825 2827 или W5 W сијалица Сите Алуминиумска конструкција Замена за акции излез халоген светилки Едноставна installtation(Без Модификација е потребно) животен Век : 30000 часа Пакет : 20pcs x T10 194 светилки
Забелешка
**Ве молиме проверете Приклучок на вашиот стар светилка пред купување**
**Оваа Сијалица не е за светла или висок зрак светлина!
Позитивни Повратни Информации
Продавница со доверба. Ние се стремиме да добиеш позитивен фидбек и совршен резултат на нашите Детални Продавачот Оценка (НСД). Ако било која причина непријатно оставајќи ни совршен резултат, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе направиме се што е во наша моќ за да се обезбеди успешна трансакција.

Карактеристики на производот

Име На Модел:
t10 194 w5w
Објектот Тежина:
0.1
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
Светла Производител
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Wattage:
3
Lumens:
400
боја:
Бела
Led диоди:
20smd 1206

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.