• Свеж
[VisWorth] G9 Led Светилка 220V 230V 240V 360 степени Пченка Светлината Мини Стакло Тело 2W Кочан 2 парчиња Led Светилки се Замени Халоген

[VisWorth] G9 Led Светилка 220V 230V 240V 360 степени Пченка Светлината Мини Стакло Тело 2W Кочан 2 парчиња Led

Оценка на посетителот:
DEN 94.08
DEN 89.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Опис на производот : Име на Производ : Стакло Светилка Тело G9 КОЧАН LED Излезна моќност : 2 W( Вистински Wattage ), ПРЕДВОДЕНА Лумен : 170-220lm База Тип : G9 База Материјал : Стакло LED Чипови : 2x КОЧАН Зрак агол : 360 степени, температурата на Телото : животниот век : 50.000 часови Гаранција : 2 години Сертификација : CE & Ro HS Влезен напон : AC220 V 230 V 240 V Големина : 13mm(Дијаметар)x48mm(Должина) LED работа температура : -40 C ~ +55 C температура на Бојата : 2800-3200 K (Топло Бела);6000-6500 K (Кул Бело)

Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
2W
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
VisWorth
Напон:
AC 220V ~ 240V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Број на LED Чип:
2 компјутери
Обликот:
Annular
Моќ Толеранција:
2%
Зрак Агол(°):
360°
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
База Тип:
G9
LED Чип Бренд:
Epistar
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Должина:
4.8CM

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.