• Свеж
децата партија материјали! 5 Ниво Круг Јасно Акрилик Cupcake Десерт Се Залагаме За Свадба, Роденден Торта Стојат

децата партија материјали! 5 Ниво Круг Јасно Акрилик Cupcake Десерт Се Залагаме За Свадба, Роденден Торта Стојат

Оценка на посетителот:
DEN 2544.00

Стока
Во продавницата


П : акрилик тешки да се носат?
Акрилик тегови околу половина од заеднички стакло и 23%.197")
(На topper 5 плочи) (Дното плоча)
Род Столб Димензии : Дијаметар 30мм(1.
WLECOME НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ШОПИНГ
Производ Вовед :
Нашата топла продажба 6 ниво cupcake застане со неа 's едноставен, но стабилна завртки за дизајн,кој може да се користи како 5,4,3,2 ниво стојат,идеален за свадба,забава,прослава,одмор,забавни и други добие средби.
П : Како да го исчисти мојата акрилик производ?
Можете едноставно треба парче од мека памучна ткаенина, а некои сапуница вода. Оваа cupcake стојат може да се користи како 7 ниво стојат или можете да се отстрани горниот ознаки и користете го како 6 нивоа, 5 нивоа, 4 ниво 3 ниво 2 ниво.
П : Дали вашиот пакување безбедни или не?
1 единица / 1 внатрешниот картон со сеопфатна заштита,ако било нешто штета повремено по приемот,ние имаме обврска да го замени за вас.
Многу едноставно и брзо да се соберат со раце.
Пакет подолу :
Најчесто поставувани прашања
Од листата подолу изберете еден од нашите прашања и одговори на теми, тогаш одберете да го прочитате најчесто поставувани ПРАШАЊА.
СОБРАНИЕТО ВОДИЧ :
Како што се соберат?
Четири мали силиконски круг табани се вклучени, и може да се меша плочи како и секоја плоча може да се користи како врвот или на дното ниво.67 инчи)
Дебелина : 4mm(0.
П : акрилик кревка?
Шок отпор од акрил е 16 пати од обична чаша,но, ние, исто така, треба да се задржи од тоа удирање или паѓа.
Подолу ќе најдете еден пример за тоа како многу cupcakes може да се организира на секое ниво.
РЕДОВЕН СЕРВИС
Ве молиме контактирајте со нас за да добиете повеќе информации и ние ќе ви одговори да ви soonest!
Инаку,ве молиме да обрнете внимание за да нашата продавница 's попусти!.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
MW-CS-514
Материјал:
Акрилик
Повод:
Денот на вљубените
Тип:
Торта Алатки
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Стои
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Материјал:
plexiglass

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.