• Свеж
Бесплатен Превозот 24pcs Мали 6inch Хартија Плочи Златна Фолија Плоштадот Плочи Свадба Бебе Туш Божиќ Партија Садови за Еднократна употреба

Бесплатен Превозот 24pcs Мали 6inch Хартија Плочи Златна Фолија Плоштадот Плочи Свадба Бебе Туш Божиќ Партија

Оценка на посетителот:
DEN 1128.00
DEN 801.00 -29 %

Стока
Во продавницата


Бесплатен Превозот 24pcs Мали 6inch Хартија Плочи Златна Фолија Плоштадот Плочи Свадба Бебе Туш Божиќ Партија Садови за Еднократна употреба
Материјал : 100% био-degradeble храна одделение хартија
Боја : Златна Фолија
Големина : 6inch/16cm
Единица пакување : 8pcs на иста боја по opp вреќа
Тежина : Околу 70g по пакет;
Сертификација : ФДУ и SGS
****1 Многу =24pcs (8pcs/pack * 3packs).
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата цел е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашата цел е подолу 2kg, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3.Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Карактеристики на производот

Повод:
Шема:
Ѕвезда,Срцето,Шарени,Точка
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Плочи
Број На Модел На:
Plate030
Материјал:
Cowhide хартија

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.