• Свеж
[Вистински]Freesat ГТЦ, Сателитски Приемник ДИГИТАЛНА-S2 ДИГИТАЛНА-C ДИГИТАЛНА-T2 ISDB-Т Amlogic S905D андроид 6.0 ТВ КУТИЈА 2GB RAM меморија, 16GB ROM BT4.0

[Вистински]Freesat ГТЦ, Сателитски Приемник ДИГИТАЛНА-S2 ДИГИТАЛНА-C ДИГИТАЛНА-T2 ISDB-Т Amlogic S905D андроид

Оценка на посетителот:
DEN 5280.00

Стока
Во продавницата


Што е врв на Freesat ГТЦ ?
1, Андроид 6.0 ТВ КУТИЈА+ДИГИТАЛНА-S/S2,ДИГИТАЛНА+T/T2/Cable/ISDBT.
2, Додатоци пре-инсталиран.(KD15.2)
3, 4 K/3 D/H. 265/MPEG-4 филмови поддржани. 4, Amlogic S905 D 2 GBRAM +16 GBROM
6, Вграден Wifi 2.4 G+BT4.0, 802.1.1 b/g/n
7, Netflix,Skype разговор,Picasa,Youtube,Треперење,Facebook,Онлајн филмови,итн.
Пакет се вклучени :
- 1 x freesat ГТЦ
- 1 x Далечинска контрола
- 1 x Напојување
- 1 x HDM Кабел

Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
БЕСПЛАТНИ САБ
Број На Модел На:
FREESAT ГТЦ
Договорот за слободна трговија(Free To Air):
Yes
Висока Дефиниција:
Yes
Тип:
Дигитални

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.