• Свеж
3D Холограмот Дисплеј Тип Затворен Апликација Проектор пирамида Холограмот на Екранот Пирамида Проектор Луксузни Приказ За паметен Телефон

3D Холограмот Дисплеј Тип Затворен Апликација Проектор пирамида Холограмот на Екранот Пирамида Проектор Луксузни

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 213.00 -11 %

Стока
Во продавницата

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). На повика картичка која ние се нудат 3 D визуелните ресурси поддржува само Андроид систем и не се поддржани на Apple.
Ве молиме откине заштитна фолија пред да го користите. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Универзална 3 D Holographic Екранот Стојат Проектор за 3.8 cm
Погоден за 3. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.5-6inch Мобилен Телефон
Таа има четири проекција агол
Answer : ___________________________ Note :
Проекторот треба да работат со holographic видео. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Карактеристики на производот

Екран Тип:
Преносни Екранот
Бренд Име:
ALLOYSEED
Преносни:
Yes
Материјал:
Стакло Beaded
Формат:
1
Број На Модел На:
3D Проекција Holographic
Тип:
3D Проекција Holographic
Големина:
13.5*10*5.8cm
Погоден за:
3.5-6inch Мобилен Телефон
Стил:
3D Проекција Holographic
Материјал:
ABS+Holographic филм
Боја:
Црна

Поврзани производи

Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 -11 % DEN 8223.00

Име На Производ : Мат Хром Алуминиум Сина Винил FolieТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Алуминиум

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.