• Свеж
Smart Електроника 10Pcs Тест Кука Клип За Логика Аналитичар USB Saleae 24M 24MHz 8CH НОВИ Пристигнување g

Smart Електроника 10Pcs Тест Кука Клип За Логика Аналитичар USB Saleae 24M 24MHz 8CH НОВИ Пристигнување g

Оценка на посетителот:
DEN 84.00

Стока
Во продавницата


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail сите да можат да ги пратите на www. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ова е вашиот изберете, сите Ние треба да се преземат ризици.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и пакет е изгубен. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние ќе ја испрати на најновата верзија на производот, надградена функција.
Ние ќе ја испрати на најновата верзија на производот, u pgraded функција. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Број 24 челичното јадро 12 акции од високо-квалитет бакар. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако во итна .
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ако сакате вашите производи и не сакате да губите вашето време, pls изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Pls чекаат во пациентот.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.net/en/
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако не можете да се согласувате, pls не се купи.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.