• Свеж
2014 година нови,18*30mmSmall Стаклен капак,Мали Стаклени Шишиња,Капка облик,кои се продаваат 10pcs/многу-C3246

2014 година нови,18*30mmSmall Стаклен капак,Мали Стаклени Шишиња,Капка облик,кои се продаваат 10pcs/многу-C3246

Оценка на посетителот:
DEN 264.96

Стока
Во продавницата

57 /многу
50 парчиња / многу
.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите. Ако ви треба количина е поголема,plz се чувствуваат слободни да контакт.57 /многу
50 парчиња / многу
55*8ММ Антички Бронза Позлатен Месинг Боби Pin Со рамки,одговара 8мм стакло cabochon,боби pin,боби празно,косата pin,продаваат 50pcs по pkg US$ 6.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
0.03g
Објектот Должина:
3cm
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
rosebeading
Објектот Ширина:
3cm
Број На Модел На:
C3246
Објектот Дијаметар:
0.312inch
Производ Карактеристики:
стаклена купола
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
3cm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.