• Свеж
40 Ролни Генерички Брат DK-44605 Етикета 62mm*30.48 М Сина Боја Компатибилен за Брат QL-570/700 Сите Вклучувајќи Со Пластични Носителот

40 Ролни Генерички Брат DK-44605 Етикета 62mm*30.48 М Сина Боја Компатибилен за Брат QL-570/700 Сите Вклучувајќи

Оценка на посетителот:
DEN 14400.00

Стока
Во продавницата


Prodution Детали :
Компатибилен Модел : DK-44605/DK-4605
Етикета големина : 62mm x 30.48 M ( 2-3/7" X 100' ), Континуирано Етикетата
Боја : Сина Боја
Материјал : Термичка Хартија
Compatiable Печатач : QL-500, QL-550, QL-560, QL-570, QL-580, QL-650 TD, QL-700, QL-710, QL-720, QL-1050, QL-1060 N,
Постојана лепило

Карактеристики на производот

Тип:
печатач лента
Број На Модел На:
DK-44605B
Големина:
60*300
боја:
Други
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Компатибилен Бренд:
Брат

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.