• Свеж
За Cummins A2300 A2300T целосна цилиндар на главата заптивка комплет

За Cummins A2300 A2300T целосна цилиндар на главата заптивка комплет

Оценка на посетителот:
DEN 5280.00

Стока
Во продавницата


1.За cummins мотор A2300 на моторот обнова на :
A2300 целосна цилиндар заптивка сет
Примена : Мотокар Багер
DHL international shipping 3-6 дена од врата до врата услуга
Повеќе за cummins A2300 на моторот поправка делови ние можеме да снабдување : A2300 Клипот A2300 T connetcing род A2300 Клипот прстен A2300 T вратило A2300 цилиндар лагер A2300 T camshaft A2300 целосна заптивка комплет A2300 T цилиндар на главата A2300 Главниот имајќи A2300 T цилиндар блок A2300 един род имајќи A2300 T термостат A2300 пумпа за вода A2300 T вентил A2300 масло пумпа A2300 T им Помогнам на Стап A2300 цилиндар на главата заптивка A2300 T Доверба за миење A2300 Вентил A2300 T инјектор A2300 вентил водич A2300 T вентил tappet A2300 вентил седиште A2300 T Лагер за полнење
A2300 делови на мотор во парк.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
A2300
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
JOBBO
испорака:
1 Ден
A2300:
Стартер

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.