• Свеж
година Pryme Жените Луксузен DIY Бескрајни Хривнија Слајд Монистра Шарм Спирала Пресврт ЕКО-пријателски Меч Накит Шарм ЕП-42 3 Боја

година Pryme Жените Луксузен DIY Бескрајни Хривнија Слајд Монистра Шарм Спирала Пресврт ЕКО-пријателски

Оценка на посетителот:
DEN 76.80
DEN 53.00 -31 %

Стока
Во продавницата


6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ US $ 1.2 /парче US $ 0.9 /парче US $ 0.9 /парче US $ 2.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 4.68 /парче US $ 0.99 /парче US $ 5.15 /set US $ 6.36 /парче
2016 година Pryme Жените Луксузен DIY Бескрајни Хривнија Слајд Монистра Шарм Спирала Пресврт ЕКО-friendily Бакар Накит Шарм ЕП-42 3 Боја

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.6cm
Производ Карактеристики:
бескрајни шарм
Број На Модел На:
EP-042
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Должина:
1.5cm
Бренд Име:
ангел bola
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
5g
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
бескрајни шарм
Употреба:
Бескрајни Pendant
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Метали Тип:
Бакар
Прилики:
Референци / Office / Секојдневно носење / Подарок
боја:
Роуз Злато Позлатен/Антички Сребрен Позлатен/18K Злато Позлатен

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.