• Свеж
4pcs/многу Момент Инстант Кабуки Систем кука Фаза Посебен Ефект DMX Контрола Фаза Завеса Екран Балон Кревање Кука Моќ Пад

4pcs/многу Момент Инстант Кабуки Систем кука Фаза Посебен Ефект DMX Контрола Фаза Завеса Екран Балон Кревање

Оценка на посетителот:
DEN 22944.00

Стока
Во продавницата


Технички Параметар :
Напон : AC110/240 V
Моќност : 100 W
Оптоварување тежина : 35kg
Контрола : DMX512/Моќ за контрола
Производ тежина : 2kg
Пакување Големина : 25*20*15cm
Пакување листа за секоја единица :
1pc моќ капка машина
1pc alnico кука
1pc моќ кабел
1pc излезна приклучоци
1pc use manual
Инсталирање на моќ капка машина во место, и висат фаза екран во машина кука, а потоа поврзете моќ кабел. Оваа машина има два типа на контрола на владата, моќ и DMX512 контрола. Ако изберете моќ на контрола, ве молиме да се повлече префрлете се на ВЛАСТ место, ако изберете DMX контрола, ве молиме да се повлече се префрлат во DMX место. DMX се поврзете со еден канали. Оваа машина може во серија повеќе машина за работа во двоен подигнат екран капка. По машина кука стане пропаст ориентација. Ако треба да се користи повторно, ве молиме поставете машина кука замена со упатство

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
100W
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
ЕНТУЗИЈАЗАМ
Број На Модел На:
GLC-142-4
Напон:
110V
боја:
Црна
Пакување:
Flightcase е на располагање доколку е потребно
Повод:
Свадба, настан, забава, на сцената, театар
Напон:
110V and 220V are both available

Поврзани производи

Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 -11 % DEN 8223.00

Име На Производ : Мат Хром Алуминиум Сина Винил FolieТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Алуминиум

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.