• Свеж
Трговија на големо Природни Крстот Црна Мат Лава Камен Монистра Златни Нараквици Мажите За Жените се Закачам Шарм Накит Водат Енергија 19 мм

Трговија на големо Природни Крстот Црна Мат Лава Камен Монистра Златни Нараквици Мажите За Жените се Закачам

Оценка на посетителот:
DEN 128.64
DEN 95.00 -26 %

Стока
Во продавницата

Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Материјал : Природен камен
Мушка големина : 8mm
100% сосема нов
Навистина висок квалитет, навистина трговија на големо цена
Трговија на големо Природни Крстот Црна Мат Лава Камен Монистра Златни Нараквици Мажите За Жените се Закачам Шарм Накит Водат Енергија 19 мм Хривнија должина default 19cm (уредувачки)
Мушка Големина : 8mm
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.

Карактеристики на производот

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
крстот камен хривнија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Никој
боја:
како се покаже слика
Материјал:
опал ,Мат камен , ахат,синтеза, синтеза тиркизна
Мушка големина:
за 8mm
Должина:
19CM
Тип:
крстот камен монистра

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.