• Свеж
ERIKC Топла ПРОДАЖБА инјектор пластична заштита plug Заеднички Железнички пластични капаци за 0445110# серија инјектор 4pcs/set

ERIKC Топла ПРОДАЖБА инјектор пластична заштита plug Заеднички Железнички пластични капаци за 0445110 серија

Оценка на посетителот:
DEN 331.20

Стока
Во продавницата


1. Производот се покаже :
2. За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Карактеристики на производот

BMW Модел:
120i
is_customized:
yes
Објектот Должина:
standard
120i-Година:
2012
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
ERIKC
Објект:
инјектор пластични капаци
ОЕМ:
CR инјектор пластична капа
Примена:
имајте инјектор во добра состојба
Пакување:
Неутрален Пакување
Сертификат:
CE , ISO9001
вклучувајќи количина:
10 set / многу
Инјектор:
За 0445110## инјектор
Автомобил Производител:
Заменлив

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.