• Свеж
5PCS 3/16 на моторната Пила Острилка Мелење Камен Датотека Острилка за Градина Косилка за Трева Пила Делови

5PCS 3/16 на моторната Пила Острилка Мелење Камен Датотека Острилка за Градина Косилка за Трева Пила Делови

Оценка на посетителот:
DEN 215.52
DEN 119.00 -45 %

Стока
Во продавницата


Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
HG0014658
Спецификација :
Б ранд нови
Материјал : Воденичен Камен
Облик : обична цилиндрични
Вкупната Должина(прибл.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.) : 45mm
Месо тело Дијаметар(прибл.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.8 mm
Мелење главата Должина(прибл.8 мм(3/16")
Ова Мелење Камен е на висока цврстина и е погодна за метал полирање, особено за челик делови по термичка обработка, добра алатка за Пила Острат
Пакет Се Вклучени :
5 x Мелење Камен
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.) : 24mm
Мелење глава Дијаметар(прибл.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
Пила Мелење Камен
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Тип:
мелење камен

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.