• Свеж
Similler 24 Синтетички Влакна Жените Долго Природни Црна Директно Перика Висока Температура Влакна За Партија Подарок Браун 7 Бои На Располагање

Similler 24 Синтетички Влакна Жените Долго Природни Црна Директно Перика Висока Температура Влакна За Партија

Оценка на посетителот:
DEN 499.68
DEN 400.00 -20 %

Стока
Во продавницата

Политика на враќање
Ова е во согласност со Aliexpress политика на Враќање.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што може.Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние ќе го цениме дека ќе ги споделите со нас проблемот детални се снабдува со pire.Природни должина : Како што е прикажано, можете да го носат за костимот партија, мода, или само за забава.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние сакаме нашите клиенти да биде среќен
и ние ќе се обидеме потрудиме да ги услужиме нашите потрошувачи и да се направи вашата шопинг искуство пријатно. Ако сте среќни со нашите производи, ве молиме да дадете позитивен фидбек. Ве молиме
не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации без да ни кажете причината.Перика Тип : 100% Топлина Пријателски Синтетички Перика, изгледа реално, природата, многу убава, која ќе ви донесе повеќе доверба
и повеќе шарм.Русија : 10-30 работни денови;за Да Бразил : 20-50 работа дена(освен одложувања со топла сезона, лошите временски услови & uncontrol причини)
3.Производ Фотографии
1.Ако не го добиете вашиот предмети по 50 работни дена, Pls контакт
нас и ние ќе дознаам проектот сатис фабрика soluthion.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување Повратна информација
Вашето мислење е многу важна за нас.Ако сакате да го проверите вашиот објект статус,pls контактирајте со нас. (Топлина Отпорни на Температура : 150 c / с 302)
4. Испорака
1.
Ако не сте задоволни со нашите производи, бидејќи на квалитетот причина, ние нудиме 100% пари гаранција за враќање додека
да ги следат чекорите подолу :
1.

Карактеристики на производот

Протегала должина:
24inches
Бренд Име:
Similler
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Директно
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Број На Модел На:
8805
Може Да Се Permed:
Yes
капа големина:
Просечната Големина
Предмети по Пакет:
1 Парче Само

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.