• Свеж
За ATK 500 Enduro 500Enduro 605 Enduro 605Enduro 2003 500 (2T) 370 (2T) 250 (2T) 2004 Мотоцикл накладките Предни Задни

За ATK 500 Enduro 500Enduro 605 Enduro 605Enduro 2003 500 (2T) 370 (2T) 250 (2T) 2004 Мотоцикл накладките Предни

Оценка на посетителот:
DEN 408.00
DEN 355.00 -13 %

Стока
Во продавницата


Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
* Повисока отпорност на Топлина стабилност. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
* Идеален за брзо велосипедисти.
* Целосно Азбест Слободни. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
• Добие погрешен точка
• Вие не примате објектот
• Не ви е задоволство објектот квалитет
• Парцела Изгубени
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.

Карактеристики на производот

боја:
Пред Задните 2 пара, Пред 1 пар, Заден 1 пар, GFY Пред Задните 2 pai, GFY Пред 1 пар, GFY Задните 1 пар
Објектот Должина:
9.4cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
3.73cm
Објектот Висина:
0.75cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Дијаметар:
9.4cm
Име На Модел:
За EBC FA181+FA208
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
пред задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA181(Пред)+FA208(Задниот)
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Пред FA181 Модел:
94 x 37.3 x 7.5 mm
Задните FA208 Модел:
78.13 x 41.2 x 9.0 mm
Една Апликација:
ATK 500 Enduro 500Enduro 605 Enduro 605Enduro
Години Еден:
2003 година
Апликацијата две:
500 (2T) 370 (2T) 250 (2T)
Две Години:
2004 година

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.