• Свеж
Луксузна високо-револвер Rhinestones сандали бренд модни дами високи потпетици пумпа домот високо-квалитетна професионална високо-револвер сандала

Луксузна високо-револвер Rhinestones сандали бренд модни дами високи потпетици пумпа домот високо-квалитетна

Оценка на посетителот:
DEN 1103.52
DEN 1015.00 -8 %

Стока
Во продавницата


answer : ___________________________ note :
испорака метод : Aliexpress превозот, Кина пост, Сингапур пост, epacket, ems, EMS, DHL, Aremax .., ако треба и други начини, ве молиме контактирајте со нас.
Сакате да уживате во вашата шопинг со нас!
Нашите производи може да се транспортираат насекаде во светот, ве молиме да се увери Цел
*Овие листи се за повикување само. Одговара може да се разликуваат во зависност од конструкцијата, материјали.
Ве молам, тоа е подобро да се избере вистинската големина според Пета до Пети(cm).
опис на производот
1, материјал : Висок квалитет на свила
Чевли единствен материјал : гумен ѓон
Боја : црвена, зелена, црна, сина, розова, сребро.
2, Големина : 34-35-36-37-38-39
3, пета висина : околу 9,5 см
Стил : секси / домот
Чевли тип : дијамант свадба женски сандали. Секси Вечера Високи Сандали со револвер
Големина : 34 35,36,37,38,39
НИ / 4.5 = 34 = Внатре околу 22 cm
НИ / 5 = 35 = Внатре за 22.5 cm
НИ / 5.5 = 36 = Внатре околу 23 см
НИ / 6 = 37 = Внатре за 23.5 cm
НИ / 6.5 = 38 = Внатре за 24 см
НИ / 7 = 39 = Внатре за 24.5 cm

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Стил:
Слатка
Број На Модел На:
B009
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Свила
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Бренд Име:
JIANBUDAN
Моден Елемент:
Кристално
Големина:
34,35,36,37,38,39
Материјал:
Свила
Во внатрешноста на материјалот:
Кортекс
Високи Потпетици:
Околу 9,5 см

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.