• Свеж
KNOKOO ГЕМ KM0-M88C0-10X 5322 395 10825 ПА 1912100 Калибрација Комплет Стакло на Вредноста за Полнење

KNOKOO ГЕМ KM0-M88C0-10X 5322 395 10825 ПА 1912100 Калибрација Комплет Стакло на Вредноста за Полнење

Оценка на посетителот:
DEN 42528.00

Стока
Во продавницата


KNOKOO ГЕМ KM0-M88 C0-10 X 5322 395 10825 ПА 1912100 Калибрација Комплет Стакло на Вредноста за Полнење
Стакло Се Прилагоди За Полнење
Дел Број : 5322 395 10825
ПА 1912-00 за ГЕМ, ГЕМ-X и ГЕМ X2 Камера, Поставување на осветлување и калибрација
Светлина Прилагоди
Дел Број : 5322 395 10274
Светлината темно сива светлина прилагодете алатка
Фокус Прилагодувач
Дел Број : 5322 395 10275
Постар стил фокус Прилагодувач
Компонента, Стакло QFP2
Дел Број : 5322 395 10812 Производ Слика

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
KM0-M88C0-10X
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
KNOKOO

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.