• Свеж
10 Парчиња Професионални Советодавни Лажни Eyelash Odourless Не-надразнување Црна Лепак Лепило од Кореја Eyelash Лепак трговија на големо

10 Парчиња Професионални Советодавни Лажни Eyelash Odourless Не-надразнување Црна Лепак Лепило од Кореја Eyelash

Оценка на посетителот:
DEN 3355.20
DEN 2852.00 -15 %

Стока
Во продавницата

Ако лепак се чува во фрижидер, потребно е да се остави надвор за околу 1 до 2 часа пред употреба.
100% Сосема Нов во Мало Пакување 1 Шишиња без Мирис и Не-Надразнување eyelash продолжување црна лепак исклучиво за eyelash продолжување Чувствителни формула лепило јавуваат флексибилна црна, гланц во околу 5 секунди Погледнеме природата : Црна Секој : 15ml Како да го користите : - Лажни Трепки можат да се кастри во ширина или должина за да одговараат на вашите лични преференции - Користете помош на пинцета да се одржи на eyelash и ставете ја на коренот на вашиот природен трепките - Применуваат сенката за очи или eyeliner да се елиминира гранична линија на трепките
Карактеристика На Овој Супер Лепак Напредни Лепак : · Силна Врска - Многу малку Гасови · Поставување Време : 5 Секунди · Издржливост : 3 Weeks · Конзистентност : Течност - Водени · Боја : Сјајни Црни · Големина : 15ml · Потекло : Направени Во Кореја, Да се избегне било иритација : Клиенти очите мора да се чуваат затворени во текот на целата апликација постапка. Ако купите лепак со висок гасови, мора да знаете како да се избегне иритација и воспаление ако тоа се случува. Вие сте единствено одговорни за производот откако ќе го купите од нас. Ние ви препорачуваме да ги задржи лепак во фрижидер или некаде постудена од собна температура за подолго складирање живот. Перформанси и резултати од лепило варираат од личност до личност. За напредни техничари само. Одрекување : Ние не сме одговорни за злоупотреба на лепак. Удар трепките за пет минути по пријава или до трепките се целосно сува пред дозволувајќи им на вашите клиенти за да ги отворите очите.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Материјал:
Eyelash Лепак
Големина:
15ml
Број На Модел На:
024

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.