• Свеж
Силиконски заштитна торба 3 копчето флип автомобил копче за капакот покрие далечински школка За Ford Fiesta Фокус mondeo ecosport kuga starline a91

Силиконски заштитна торба 3 копчето флип автомобил копче за капакот покрие далечински школка За Ford Fiesta Фокус

Оценка на посетителот:
DEN 36.48
DEN 19.00 -48 %

Стока
Во продавницата


Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Силика гел Боја : Црна, црвена, кафеава, розова, светло сина, темно сина Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме

Карактеристики на производот

Бренд Име:
GZKANDM
Материјал Тип:
Силика Гел
Материјал Тип:
Силикони
боја:
Црна, Црвена, Светло розева боја, Светло сина, Темно сина
Погоден за автомобили:
за Ford Fiesta Фокус Mondeo Ecosport Kuga
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип

Поврзани производи

Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 -11 % DEN 8223.00

Име На Производ : Мат Хром Алуминиум Сина Винил FolieТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Алуминиум

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.