• Свеж
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Toyota Prius,420mm (2005-2008 година) Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Toyota Prius,420mm (2005-2008 година) Заден Прозорец Шофершајбната

Оценка на посетителот:
DEN 470.40
DEN 423.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Toyota Prius,420mm (2005-2008 година) Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци
Среќно и Имаат убав ден : )

Карактеристики на производот

Објектот Должина:
1 Single wiper arm
Prius-Година:
2007,2005,2006,2008
Објектот Тежина:
0g
Бренд Име:
KOSOO
Специјални Функции:
HD чисти
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Тојота Модел:
Prius
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
КО-FT015

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.