• Свеж
10pc Спирала Рака Вежба Полу Автоматски Pin менгеме на назад keyless Чак Прирачник за Дупчење Дупка Пресврт Вежба Битови Сет за Машини Алатка

10pc Спирала Рака Вежба Полу Автоматски Pin менгеме на назад keyless Чак Прирачник за Дупчење Дупка Пресврт Вежба

Оценка на посетителот:
DEN 561.12
DEN 393.00 -30 %

Стока
Во продавницата

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 60 дена да се вратат од денот таа е примена.1, Вашиот satisfication е Нашата Цел !!!! Задоволен со нас, ве молиме да ни даде Пет-Ѕвезда Повратни информации!!! !
. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
На клиентите е НЕМА. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Карактеристики на производот

Тип:
Рачни Алатки,Вежби,Комбинација
Број На Модел На:
QST-11
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Големина:
1.0-3.0
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
11pcs
Бренд Име:
QSTEXPRESS
Пакет:
Меур торба

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.