• Свеж
MK7 Авто Автомобил Задните Тело Комплет Браник Diffuser за Ford Fiesta 2008-2012

MK7 Авто Автомобил Задните Тело Комплет Браник Diffuser за Ford Fiesta 2008-2012

Оценка на посетителот:
DEN 7035.84
DEN 6332.00 -10 %

Стока
Во продавницата

СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување.
Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање подолу :
Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа
Повратни информации :
Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било која од вашите opini на или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек
.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
MK7 DIFFUSER
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Објектот Должина:
1inch
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
1inch
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
HastonSportsline
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Багажникот
Објектот Висина:
1inch
Вид На Налепница:
Други
категорија:
Fiesta DIFFUSER
Материјал Тип:
PP
Материјал:
ABS
боја:
Црна
Земја/Регион на Производство:
произведено во Кина
Инсталација:
Заменете

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.