• Свеж
Љубов Усна Форми 4MM Големина 6 Видови Бои, Сјај За Нокти Сјајот Помине Уметност Декорација Шминка Телото Уметност, Сликарство Нокти Гел И DIY

Љубов Усна Форми 4MM Големина 6 Видови Бои, Сјај За Нокти Сјајот Помине Уметност Декорација Шминка Телото Уметност,

Оценка на посетителот:
DEN 408.00

Стока
Во продавницата

Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-50 дена .Или не,ве молам, точно пред исплата.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Љубов Усна Форми 4 MM Големина 6 Видови Бои, Сјај За Нокти Сјајот Помине Уметност Декорација Шминка Телото Уметност, Сликарство Нокти Гел И DIY Украси -објект : Љубов Усна Форми Сјај -Обликот : Љубов Усна -Size : 4 MM -Боја : Како на сликите ( 6 Видови Бои) -Количина : 1 Торба -Пакување Тежина : Abt.(Ние не ќе биде одговорен за двете).Но, откако ќе купување ,ние ќе се обидеме да испратите наредби за што ПОБРЗО. Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.Добредојдовте да контактирате со нас.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да бара помош.Сакаат ќе може да го разбере. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail Во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени. (ПС : ПРОЗОРЦИ&DHL брзо брод ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела). Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
2. За сите купувања на $150 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна
2.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
НЕТО-WT.:
50g/200g
Број На Модел На:
Љубов Усна Форми Сјај
Количина:
1 торба
Бренд Име:
Binvon
Материјал:
Сјајот Sequins
Обликот:
Љубов Усна
боја:
6 Видови Бои, Сјај
Големина:
4MM
Пакување:
Пластични Кеси

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.