• Свеж
Нов лаптоп вентилатор за ASUS R510 R510C R510V R510L R513C R513L R513V MF75070V1-C090-S9A

Нов лаптоп вентилатор за ASUS R510 R510C R510V R510L R513C R513L R513V MF75070V1-C090-S9A

Оценка на посетителот:
DEN 576.00

Стока
Во продавницата


Нов лаптоп вентилатор за ASUS R510 R510 C R510 V R510 L R513 C R513 L R513 V MF75070 V1-C090-S9 A
СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Карактеристики на производот

Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
за ASUS R510 R510C R510V R510L R513C R513L R513V MF75070V1-C090-S9A
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.