• Свеж
MOPAI ABS Автомобил Внатрешни работи Столб 4 Switch Панел Pod Со LED Светло За Jeep Wrangler 2007 До Автомобил Стил

MOPAI ABS Автомобил Внатрешни работи Столб 4 Switch Панел Pod Со LED Светло За Jeep Wrangler 2007 До Автомобил

Оценка на посетителот:
DEN 1193.76
DEN 1074.00 -10 %

Стока
Во продавницата

Инсталирање на производот во право место, не на перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа.
Повратни информации
1. Сите увозни даноци/давачки(ако има)треба да се плати од страна вас. За земјите со бесплатен превозот,само во рок од 2kg,освен специјални производи.
Спецификација 1. Ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно,ако сакате да се промени на адресата,ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
Испорака :
1. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга,и ние не сме одговорни за штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет 5. ако имате било repuirements на стоки,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина. Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас!
2. Боја : Црна 3. Нормално : пристигнат во дестинација за 16-35 дена,Бразил има promsed 90 дена,и други земји вети 60 дена. Tansportation време. Ве молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми
. Пакет содржи : 1 компјутер/set 4. Отстрани 3 M лепак во грбот.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
270g
Име На Модел:
szzt05378
Материјал Тип:
Пластични
Година:
2007+
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
за Jeep wrangler

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.