• Свеж
Dewtreetali Автомобил Носителот Телефон Носителот Магнетни Воздухот Се Пропустливи Планината Магнет Паметен Телефон Клупа Мобилен Телефон За Во Автомобил Заградата А?

Dewtreetali Автомобил Носителот Телефон Носителот Магнетни Воздухот Се Пропустливи Планината Магнет Паметен Телефон

Оценка на посетителот:
DEN 85.92

Стока
Во продавницата

Тоа гарантира дека подножјето на планината ќе цврсто држете го магнетни глава на планината, за да им помогне одржите вашиот паметен телефон во место, без оглед на патот вибрации или влијанија. Подножјето на планината останува фиксиран во воздухот се пропустливи на вашиот автомобил и не се движи, без разлика на тоа колку swiveling или ротација ќе го направите. Магнетното планината се има мазна површина која е совршено погодна за монтирање и одржување било кој паметен телефон во место. Ова гарантира дека вашиот паметен телефон, секогаш ќе останат во вашата преферирана позиција
COMPLEMENTY ДИЗАЈН; На комплементарни дизајн на магнетното планината е оној кој се вклопува во позадината на било кој паметен телефон.
SWIVELS ВАШИОТ ЕКРАН : Ротирате вашиот телефон и зглобот на вашиот екран како што сакаш. Тоа е здрав гума база и моќна магнетна главата за задржување на паметни телефони. Вклучувајќи ги и Android, Apple, Blackberry и Microsoft уреди.
ЛЕСНО ЌЕ ги КОРИСТАТ; Оваа Воздухот се пропустливи универзална паметен телефон магнетни автомобил планината носител е 10 пати полесен за употреба од било која друга магнетни автомобил планината носителот поради нејзината едноставна и комплементарни дизајн.
Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката. Оваа Универзална магнетен држач произведува интензивна сила на привлекување што ќе се одржи на било кој паметен телефон.
Квалитетот е загарантирана!
RFUL МАГНЕТНИ ПЛАНИНАТА; На армирано-магнетни носителот на оваа планината е она што ги поставува тоа, за разлика од другите месеци.
ЦВРСТАТА ОСНОВА; висок квалитет На гума изградба на база на планината е уникатен и многу функционална, како и.

Карактеристики на производот

Боја Име:
Злато, Сребро.
Бренд Име:
Dewtreetali
Материјал Тип:
Пластични делови

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.