• Свеж
Семејството Појавување на Облека Зима Девојка Вест Faux Крзно Семејство Clothings Деца Облека Девојка Елеци Мајка и Ќерка Крзно Вест

Семејството Појавување на Облека Зима Девојка Вест Faux Крзно Семејство Clothings Деца Облека Девојка Елеци Мајка

Оценка на посетителот:
DEN 1207.20
DEN 664.00 -45 %

Стока
Во продавницата


семејството облека т-маица @ семејство облека облека @ семејство појавување на облека @ мајка и ќерка облека @ мајка син тимови @ појавување на мајка и ќерка облека @ мајка и ќерка облека
Семејството Појавување на Облека Зима Девојка Вест Faux Крзно Семејство Clothings Деца Облека Девојка Елеци Мајка и Ќерка Крзно Вест
Боја : бела Семејство одговара
Обично 6 M значи големина 70 погоден за 3-6 Месеци, тој ight 60-70cm
Обично 12 M значи големина 80 погоден за 9-12 Месеци h осум 75-80см
Обично 24 M значи големина 90 погоден за 1-2 години, висина на 85-95cm
Обично 3 T значи големина 1 00 погоден за 2-3 години, висина на 95-105cm
Обично 4 T значи големина 110 погоден за 3-4 години, висина 105-115cm
Обично 6 T значи големина 120 погоден за 5-6 години, висина 115-125cm
Usually8 T значи големина 130 погоден за 6-8 години, висина на 125-135cm
Обично 1 0 T значи големина 1 4 0 погоден за 8-10 години, висина 135-145 cm
Обично 12 T значи големина 1 5 0 погоден за 11 - 12 години, висина 145-155 cm

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 6M, 12M, 24M, 3T, 4T, 6T, 8T, 10T, 12T
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
детството прекрасна
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Крзно
боја:
бела беж
семејството облека:
семејството clothings
мајка и ќерка фустани:
семејството појавување на облека
мајка и син облека:
мајка и ќерка појавување на фустани
семејството погледнете:
татко и син одговара

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.