• Свеж
Loo Покаже Црна АРМИЈА Со Злато Печати Памук Тренингот Резервоарот Врвот Мажи

Loo Покаже Црна АРМИЈА Со Злато Печати Памук Тренингот Резервоарот Врвот Мажи

Оценка на посетителот:
DEN 623.52
DEN 561.00 -10 %

Стока
Во продавницата

Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Процеси
Нашите производи се фаворизира и доверени од страна на клиентите, бидејќи на исклучителна техника, роман дизајн и сигурен квалитет. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ). На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. преглед Supersoft и удобно француски rib поврзана памук crewneck.
Rib Јака
Увезени. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.Не пресврт или висат суво за да се избегне деформација, 3. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Број На Модел На:
S M L XL XXL
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
О Деколте
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.