• Свеж
FORUDESIGNS Прекрасна Мачка Печатени Жените СТП Кожна Торба Дами Работник Чанта Преносни Шопинг Торба за Девојка со Мали Паричници

FORUDESIGNS Прекрасна Мачка Печатени Жените СТП Кожна Торба Дами Работник Чанта Преносни Шопинг Торба за Девојка

Оценка на посетителот:
DEN 1034.40
DEN 879.00 -15 %

Стока
Во продавницата

Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Повратни информации :
1.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
Z7
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Чанта спецификација:
31*1.5*34cm
Мала големина на паричник:
19.5*13cm
Тежина:
210g
Материјал:
СТП Кожа
се отвори патот:
Вшмукување тока магнет
Точка име :
женска чанта
Стил:
рака торба/рака во рака пакет
style2:
Еднократно, Свитлива, Преносни шопинг торба за девојка

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.