• Свеж
JINSE 2017 Нови рачно изработени Вистински Кожни Нараквици Модната Панк Широк Ткаенината Нараквици & Алка За Мажи Накит Додаток HQ155

JINSE 2017 Нови рачно изработени Вистински Кожни Нараквици Модната Панк Широк Ткаенината Нараквици & Алка За

Оценка на посетителот:
DEN 321.60
DEN 241.00 -25 %

Стока
Во продавницата


Ако сакате побрзо превозот и употребата express, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ако не сте?т примените вашиот објект за 20 дена бидејќи ние испрати надвор, ве молиме контактирајте со нас.срдечно ве покануваме да земете неколку секунди за да се остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Нормално ќе добиете замена или целосна наплата ако не?т да ви објект конечно. Предмети мора да се врати во точната состојба како што биле испратени. Нормално, тоа треба 7-16 дена за испорака.
Превозот времето е околу 1 до 3 недели од Воздухопловната на Хонгконг Пост или ЕМС на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот Термини :
Ние обично брод нарачки во рок од 24 часа по уплатата .
Испраќање од страна на хонг конг Пост со Следење на Број.
Враќање Политики :
Во случај дека враќањето е барање, извести во рок од 7 дена од денот на вашиот прима .
Ве молиме да не?т остави лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem. Ви благодарам многу !
Ако сте незадоволни со нашите предмети и услуга,ве молиме контактирајте со нас веднаш,ние ќе го реши тоа на вашиот задоволително ниво и ви остави среќен шопинг расположение тука .00, трае околу 3-12 дена да пристигнат. мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба ,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена .

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINSE
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
HQ155
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Функција:
Моден
Големина:
26.5*4CM For ref
weigth:
За 35g
Пакување:
OPP едноставна торба
Материјал:
кожа
боја:
како се покаже слика
Is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.