• Свеж
Висок Квалитет и Топла продажба DC 2510 мини фан , 2.5 cm фан Бесплатен превозот

Висок Квалитет и Топла продажба DC 2510 мини фан , 2.5 cm фан Бесплатен превозот

Оценка на посетителот:
DEN 404.64

Стока
Во продавницата


Опис :
Висок Квалитет и Топла продажба 10pcs/многу DC 2510 мини фан , 2.5 cm фан Бесплатен превозот
Димензија : 25mmx25mmx10mm
Конектор : 2pin(2.0)
Имајќи Тип : Ракав
Номинална Напон : 12v
Номинална Струја : 0.06 На
Фото :
Бесплатен превозот 5 CM 5015 12 V турбина фан компресор центрифугални фан на малата големина и висока воздухот волумен US$ 5.63 /парче
Трговија на големо 20pcs/многу Сосема Нов 8cm шасија фан dustproof нето-Бесплатен превозот САД$ 110.91 /многу
парчиња / многу
20pcs/многу Големо! Бесплатен превозот 12cm компјутер шасија dustproof нето покрие US$ 37.00 /многу
парчиња / многу
5pcs/set Бесплатен превозот 4 CM 8 CM 9 CM 12 CM 14 CM шасија фан заштита мрежа US$ 15.42 /многу
парчиња / многу
Бренд Нови Оригинални overclocking три буба Q82/11551150 ПРОЦЕСОРОТ радијатор Фан Бесплатен превозот САД$ 13.55 /парче
Топла продажба !!! БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+Висок квалитет Overclocking три F83 Случај Фан ултра тивок 8cm US$ 9.96 /парче
Топла продажба!Overclocking три F-72 7 CM оригинални вентилаторот за ладење БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 8.22 /парче
Бренд Нови Overclocking три С-46 северна и Јужна Мост шасија транспарентен вентилаторот за ладење 4 CM Бесплатен превозот САД$ 7.55 /парче

Карактеристики на производот

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
DEBROGLIE

Поврзани производи

100X трговија на Големо Сребро Позлатен Прстен Поставување База Накит Делови со 5mm Рамна Подлога за Стакло Cabochons/Куполи/Смола

832.32 -20 % DEN 666.00

Бренд Име : Dai Xi ЦентарБоја : Сребро ПозлатенМатеријал : БакарСпецификација : рампа е 5m mТежина : 1.5 g / парче

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.