• Свеж
Gadgets-Викторија Ангел со срцето флексибилни силикони , за полимер глина, мувла-Херувим за Летање Ангел Флексибилни Храна Безбедно Мувла

Gadgets-Викторија Ангел со срцето флексибилни силикони , за полимер глина, мувла-Херувим за Летање Ангел Флексибилни

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 192.00 -20 %

Стока
Во продавницата

Во употреба, инцизија за добар по завиткан во пластика заврши или стави гума бендови можат да се прелива течноста
Силиконски калап Карактеристики на Производот :
1.
5)Ако руската Федерација клиент, ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме, на друго место, можеби не доби стоки
Благодарам многу!!!
. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите. има и други видови на чистење агенти и корозивни супстанции отпорност на корозија и лесно да се чисти. После миење ве молиме сува, ставен во кутија за складирање, на силициум реакција подложни на статички електрицитет, ќе се апсорбира ситни честички во воздухот и прашина, долгорочно кога не е во употреба, се избегне директна изложеност на воздух. Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. Услуги поврзани со работи
Превозот :
Превозот И Предавање
·Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата. Пред калап за печење, користете мало количество на путер се применуваат во внатрешноста на мувла. тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Усвојување на откривање, здравје, природни антибактериски, може да се спречи на бактериски и габични раст. Температура најниска температура од минус 40 степени, со максимална температура од 230 степени, топлината што е еднакво се замрзнати. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. По секоја употреба, може да се натопени во разредена детергент решение за 10-30 минути, измијте го со мека крпа за чистење, не користете груби средства за чистење топки и други предмети се чистат за да се избегне мувла штета предизвикана од гребнатини.
·Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL или FEDEX или UPS или ТНТ или ЕМС, Тоа ќе стане многу повеќе брзо.

Карактеристики на производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
TUTULE
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
М-A54
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Спецификација:
7.5*7.5*1.4 cm
Производ тежина :
за 60g
Материјал:
Храна-одделение течни силиконска заштита на животната средина
Температурата Опсег:
-40degree -- 230degree
Употреба:
Печење бонбони мувла колачи чоколадна бисквит мувла
Име на производ:
Gadgets-Викторија Ангел со срцето флексибилни силиконски калап

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.