• Свеж
сива слатководни вистински бисер хривнија 3 реда обвива хривнија Boho beaded хривнија циганска сива бисер накит пријателство подарок

сива слатководни вистински бисер хривнија 3 реда обвива хривнија Boho beaded хривнија циганска сива бисер накит

Оценка на посетителот:
DEN 863.52
DEN 691.00 -20 %

Стока
Во продавницата

► Опис на производот : сива нерегуларни свежа вода бисер големина е околу 6-7mm. Оваа нараквица е 3 обвива околу рачниот зглоб, должина е околу 51cm = 20 инчи, тоа е дополнителни три циклуси на вредноста да се вклопи во зглобовите од 6 до 8 инчи, и повеќе. Ве молиме изберете Копче што сакаат, сите Копчиња имаме се во последната слика.
► За Превозот :
На сад, превозот време е за 10 до 20 денови.
За други земји,Европа, австралија / Австралија / Азија 20-40 дена. Африка / Јужна Америка околу 20-70 дена.
Ако ви треба добра цена за брза испорака(3 до 7 дена), ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ве молиме забелешка : За Зафатен сезони или празници, превозот време може да биде многу подолго од вообичаеното.
► Пакување :
Секој Објект е добро спакувани во подарок торба, подготвени да подарите како подарок.
Ви благодарам многу за посетата!!

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Бисер Форма:
Нередовните
Стил:
Чешка
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
SL-0482
Компатибилност:
хривнија
Обликотшема:
Мушка
Функција:
хривнија

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.