• Свеж
Швајцарија Nesun Жените Часовници Луксузен Бренд Кварц Види Жените Бисер Relogio Feminino Часовник Дијамант рачни часовници N9069-3

Швајцарија Nesun Жените Часовници Луксузен Бренд Кварц Види Жените Бисер Relogio Feminino Часовник Дијамант рачни

Оценка на посетителот:
DEN 4953.60
DEN 2526.00 -49 %

Стока
Во продавницата


Види Спецификации
Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка)
Функција Date Display/отпорен на Вода
Висока цена сооднос Sapphire Прозорецот
12 Месеци Гаранција

Карактеристики на производот

Бендот Материјал Тип:
Керамички
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Недела Екранот,Авто Датум
Бендот Ширина:
16mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
34mm
Кутии & Случаи Материјал:
Leatherette
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
18cm
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Број На Модел На:
N9069-3
Бренд Име:
Nesun
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Гаранција:
1 година

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.