• Свеж
Луксузни модни Уникатен 24K Жолто Злато Хривнија Овци Плетени Монистра Хривнија 1.2 g

Луксузни модни Уникатен 24K Жолто Злато Хривнија Овци Плетени Монистра Хривнија 1.2 g

Оценка на посетителот:
DEN 6720.00
DEN 5712.00 -15 %

Стока
Во продавницата


Информации за производот
Испорака
Превозот со ЕМС, на Светот, 4-7 Работни дена време на испорака. Обезбеди пакет патеката број и песна веб-сајт
Како да не падне на превозот
(1) може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа (2) Напишете детали во коментар кога не цел (3) ми Испрати вашиот клиент е превозот адреса, кога се направи цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно) (4) јас брод од објекти за да Изразат Пошта (ЕМС) според вашето барање, пакет патеката број и песна веб-сајт се обезбедени (5) Тоа е лесно и брзо , врвот погодно за вашиот бизнис
Размена/Политика За Наплата
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене

Карактеристики на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
16
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Жолто Злато
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
0812

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.