• Свеж
Samsung Оригинални Замена на Батеријата ИО-BJ510CBC За Samsung ГАЛАКСИ Верзија j5109 j5108 J5 СМ-J510 Автентични 3100mAh

Samsung Оригинални Замена на Батеријата ИО-BJ510CBC За Samsung ГАЛАКСИ Верзија j5109 j5108 J5 СМ-J510 Автентични

Оценка на посетителот:
DEN 541.44
DEN 487.00 -10 %

Стока
Во продавницата

Бренд : Samsung Производ атрибути : 100% Оригинални Вистински Батерија Тип : ИО-BJ510 CBC капацитетот на Батеријата : 3100m Ah Напон лимит : 4. Ние ќе ви покаже како е можно поскоро. Времињата за разговор и Standby, ќе бидат пониски во Аналоген режим, како што е наведено погоре. ако нешто необично се случува : Не се примени предмети,или не е во согласност со описот,или од други причини направи да не се задоволни.
Почитувани клиенти и пријател :
кога ќе се купи мојот објект.
Ние ќе брод вашата предмети, како е можно поскоро откако ќе се направи исплата. Меѓународната Превозот бара повеќе комплицирано превозот постапки. Ако објектот не пристигне по очекување ден или било какви други прашања. Верувам дека добрата комуникација може да го реши сè. Ако вашиот објекти истрча на акции или било какви други проблеми. Повторно, ви благодарам многу. Откако ќе оди преку 2 до 3 циклуси, ти никогаш не ќе мора да услов вашата батерија повторно! Сите времињата за разговор и standby се приближни, во зависност од превозникот е на прилагодувањата на мрежата, јачина на сигналот, и избраните карактеристики.
Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот. Ние ќе се потрудиме услуга да се реши што е проблемот.4 V Компатибилен со : Samsung GALAXY 2016 Верзија j5109 j5108 J5 СМ-J510 Батеријата Земја на Потекло : Кина Пакување спецификација : најголемиот дел пакет (меур плик торба) Важно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ. Нормално, ние брод тоа од страна на Хонг Конг Воздухопловната, Сингапур Воздухопловната.

Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Бренд Име:
Samsung
Компатибилен Бренд:
Samsung
Samsung Модел:
Други
Број На Модел На:
ИО-BJ510CBC

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.