• Свеж
Сеопфатна Одржување Лемење Железо Греење Табела за iPhone x A11 Плоча чип Отпечаток поправка Калај растенијата Локација

Сеопфатна Одржување Лемење Железо Греење Табела за iPhone x A11 Плоча чип Отпечаток поправка Калај растенијата

Оценка на посетителот:
DEN 6816.00

Стока
Во продавницата

Добредојде ! мои пријатели. Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и веб-сајт . https : //www.aliexpress.com/store/516605 Ние ќе ги ажурира нашиот нов производ и да понудат попусти. Секоја добра оценка на вас е голем поттик и поддршка за нас. Ако имате било какви прашања, се надевам дека можете да ме контактирате прв и јас ќе се обидам мојата најдобра
Сеопфатна Одржување Лемење Железо Греење Табела за i Phone x A11 Плоча чип Отпечаток поправка Калај растенијата Локација
Мулти-функционален интегриран за i Phone x A11 садење едб / каучук / локација / греење / отпечаток реставрација платформа
(Не вклучуваат лемење железо)
Добредојде ! мои пријатели. Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и веб-сајт . https : //www.aliexpress.com/store/516605 Ние ќе ги ажурира нашиот нов производ и да понудат попусти. Секоја добра оценка на вас е голем поттик и поддршка за нас. Ако имате било какви прашања, се надевам дека можете да ме контактирате прв и јас ќе се обидам мојата најдобра

Карактеристики на производот

боја:
Црвена, Сина
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Пакет:
Случај
Број На Модел На:
алатка табела
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
wozniak
100%:
Нови
Употреба:
за iphonex A11 Поправка
Мултифункционален платформа:
C9+K9+K10 Комбинација
Модел:
c18
Големина:
200mm x 130mm
Карактеристично:
Платформа ги исполнува вашите барања
Се користи 1:
Во прилог на лепак, греење загреете, отпечатоци поправка, stannum p

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.