• Свеж
Автомобил Стајлинг За Хонда Граѓански 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Високо Квалитетна ABS Пластика Unpainted Буквар Боја на Задното Крило Усна Спојлер

Автомобил Стајлинг За Хонда Граѓански 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Високо Квалитетна ABS Пластика Unpainted

Оценка на посетителот:
DEN 2759.52
DEN 2070.00 -25 %

Стока
Во продавницата

Опис на: 1 : Item Fitment: За Хонда Граѓански 2006-2011 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика , а Не евтини еден!!
5:Iclude : збир на 1pcs
6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет
6 : Лесно installtion
7 : Подготвени за буквар, може да биде обоен во било која боја сакате. (Ако сте треба ни да се наслика,ве Молиме контактирајте со нас во секое време да обезбеди боја цена и боја за вас) Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот
.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Спојлери
Другиот Дел Број:
2108
Материјал Тип:
ABS Пластика
Земја/Регион на Производство:
Guangdong, Кина (Копно)
Објектот Должина:
80cm
Поставување на Возило:
Задните
Граѓанско-Година:
2010,2009,2011,2008,2007,2006
Осветленост Дел Број:
2108
Објектот Висина:
5cm
Објектот Ширина:
20cm
Производителот Дел Број:
2108
Име На Модел:
2108
Модел Година:
2006-2011
Бренд Име:
MONTFORD
Хонда Модел:
Граѓански
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2kg
Специјални Функции:
Декорација
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
pirmer:
купи назад да се направи боја

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.