• Свеж
2014 година нови,30мм Мала Чаша Свет,Мали Стаклени Шишиња,Завртка Око Игли,Стаклена Купола,продаваат 10pcs/многу-C3249

2014 година нови,30мм Мала Чаша Свет,Мали Стаклени Шишиња,Завртка Око Игли,Стаклена Купола,продаваат 10pcs/многу-C3249

Оценка на посетителот:
DEN 299.04

Стока
Во продавницата

57 /многу
50 парчиња / многу
.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите. Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX,EMS и тоа чини околу 4~7 дена пристигна Можете да изберете e Packet или Воздух Mail превозот,пратката ќе биде предаден преку Воздухопловната, обично тоа ќе трае околу 2-3 недели за Европа, САД, Австралија клиенти. Професионални Услуги на Клиентите : ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail,контакт форма,ние ќе ви одговори на сите e-mail во рок од 24 часа. Што треба да направам? Ве молиме контактирајте со нас за решение, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
Прашања и одговори Колку долго ќе треба да одговори на мојата е-маил? Имаме за цел да одговори на потребите на сите пораки во рок од 24 часа од денот на приемот (ве молиме оставете малку подолго ако е-мејл нас во текот на викендот. Ние ќе издаде целосна наплата за цената што ја платиле за објектот. Ако ви треба количина е поголема,plz се чувствуваат слободни да контакт.
ГОЛЕМИНА : 30мм
БОЈА : Јасно
Количина : 10pcs
Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки. Ве молиме контактирајте ме ако пратката не е доставена на време.
Плаќање прифаќаме само Зачувам ( ве Молиме контактирајте со нас ако било какви проблеми со овие ) ве Молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел.) ако не се repsonse по 48 часа, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
C3249
Објектот Тежина:
0.03g
Објектот Должина:
3cm
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
rosebeading
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
0.312inch
Производ Карактеристики:
стаклена купола
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
3cm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.