• Свеж
1 Сет на 4pcs Нико Транспарентен Црна Електрична Гитара Копчиња За ЛП Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

1 Сет на 4pcs Нико Транспарентен Црна Електрична Гитара Копчиња За ЛП Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:
DEN 191.52

Стока
Во продавницата

Ние само брод да се потврди цел адреси.Можете да Wholesales од нас.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.Неколку Големи Фабрики Агенти.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние Нудиме Free Shipping користи Хонг Конг Пост/Сингапур Пост Превозот(Време на Испорака : 15-35days.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)
2.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
LP
Тип:
копчиња
боја:
Црна

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.