• Свеж
1PC Мода се мажи Гроздобер сребрена стрелките Вратоврска Клип Вратоврска Пердув Archor Мустаќи Вратоврска Clasps Бар Затворач

1PC Мода се мажи Гроздобер сребрена стрелките Вратоврска Клип Вратоврска Пердув Archor Мустаќи Вратоврска Clasps

Оценка на посетителот:
DEN 101.76
DEN 85.00 -16 %

Стока
Во продавницата


Опис : Материјал : Бакар Боја : Сребро Големина : 01 : app 4.9*1cm 02 : app 4.7*1.7 cm 03 : app 3.7*2cm 04 : app 5.3*1cm 05 : app 4*1.4 cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен. Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.
Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакет inclu де : 1 x Вратоврска Клип
Нема мало пакет
'

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JAVRICK
Манжетната Линкови Тип:
Манжетната Линк и Вратоврска Клип Поставува
Број На Модел На:
E15E
Обликотшема:
како се покаже слика
Метали Тип:
Метал
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Единица:
парче

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.