• Свеж
Лето Нов Повик Новородено Бебе Деца Бебе Девојки Унисекс Симпатична Кратко Sleeve Усни Печати Tee Т-маица Долги Панталони Тимови Облека Поставува

Лето Нов Повик Новородено Бебе Деца Бебе Девојки Унисекс Симпатична Кратко Sleeve Усни Печати Tee Т-маица Долги

Оценка на посетителот:
DEN 168.48
DEN 168.00 -0 %

Стока
Во продавницата


Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Блузи+1x Панталони
Големина на Табела : Големина Блузи Должина Биста*2 Панталони должина Половината*2 Возраст Совети на 80 36cm 26cm 41cm 20cm 0-12 Mouths 90 38cm 27cm 43cm 21cm 12-18 Mouths 100 40cm 28cm 45см 22cm 18-24 Mouths 110 42cm 29cm 47cm 23cm 2-3 Years 120 44cm 30cm 49cm 24cm 3-4 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
ink Frog Analy
ink Frog Analytics

Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Сет
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.